reklama

Facebook v úsporném módu díky Opeře Max 3.0

Facebook v úsporném módu díky Opeře Max 3.0
2017-05-07T09:14:25+01:00
• 7. 5. 2017

Pro smartphony existují nejrůznější aplikace, které vám mohou uspořit energii, výkon a také data. Pakliže nechcete, aby vám aplikace čerpaly zbytečně data z vašeho balíčku, můžete využít Operu Max. V podstatě dojde k přesměrování připojení k internetu a servery Opery se pokusí zredukovat obsah, abyste nepřenesli zbytečně mnoho dat.

V tomto týdnu vyšla nová verze aplikace Opera Max, konkrétně 3.0. Kromě nového designu a chytrých nápověd byla přidána jedna zajímavá novinka. Jedná se o „upravenou“ verzi sociální sítě Facebook.

V zásadě se jedná o mobilní verzi Facebooku, ale všechen obsah prochází přes servery Opery. Ta redukuje obrázky a další obsah, čímž se docílí menšího objemu dat. Opera se chlubí, že lze uspořit až 50 %, ale je to jen orientační číslo.

Ačkoliv se jedná o mobilní verzi Facebooku, tak Opera Max 3.0 vytvoří na vaší ploše novou ikonu, přes kterou se dostanete do úsporné verze. V horním pravém menu pak lze vidět, kolik bylo uspořeno dat. Případně se můžete podívat přímo do aplikace Opera Max.

logo-app Samsung Max - Data Savings & Privacy Protection Max apps Zdarma ANDROID

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim