reklama

Casio Pro Trek F20 míří do prodeje

Casio Pro Trek F20 míří do prodeje
2017-05-01T07:29:46+01:00
• 1. 5. 2017

Oba velké veletrhy spotřební elektroniky ze začátku tohoto roku navštívila společnost Casio se svými hodinkami Pro Trek Smart WSD-F20 a až dnes byl spuštěn jejich oficiální prodej. Novinka v portfoliu samozřejmě nahrazuje předchozí generaci F10 z loňského roku, a dokonce 500 šťastlivců má jedinečnou příležitost si je pořídit v exkluzivní limitované edici. Mezi první prodejce kupříkladu patří internetový obchod Amazon.

Hodinky mají 1,32palcový displej, pod kterým se ukrývá čipová sada Snapdragon Wear 2100 od Qualcommu, operační paměť RAM o velikosti 512 MB a interní úložiště s kapacitou 4 GB. Odolnost vůči vodě až do hloubky 50 metrů zajišťuje získaná certifikace standardu MIL-STD 810G. Kromě barevného displeje lze přejít do monochromního režimu pro vysokou viditelnost a zároveň nízkou spotřebu baterie. Základní výdrž se pohybuje v rozmezí 2 dnů až 1 měsíce při používání pouze jako klasické hodinky.

Výbava ještě zahrnuje GPS modul, digitální kompas, výškoměr a barometr. Kompatibilita počítá se zařízeními běžící minimálně na Androidu 4.3 nebo alespoň iOS ve verzi 8.2. Softwarovou výbavu má po stažení první aktualizace pod kontrolou nejnovější Android Wear 2.0. V prodeji pořídíte černou či oranžovou variantu za 500 dolarů (tj. cca 12 385 Kč). Zmiňovaná nadstandardní edice v černém nebo modrém provedení se safírovým sklíčkem a speciální povrchovou úpravou nemá zatím svou cenovku.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim