reklama

Apple vydal drobnou aktualizaci iOS 10.3.2

Apple vydal drobnou aktualizaci iOS 10.3.2
2017-05-16T13:35:19+02:00
• 16. 5. 2017

Apple včera v podvečer vydal další drobnou aktualizaci s číselným označením 10.3.2. Jak již právě číslo verze napovídá, jedná se opravdu o malou aktualizaci, která se zaměřuje na opravy chyb a nepřináší žádné nové funkce. Aktualizace je dostupná pro všechna zařízení podporující iOS 10.

Vydání finální verze předcházelo celkem pět betaverzí, což na takovouto malou aktualizaci není příliš obvyklé. Je tedy vidět, že Apple nechce nic podcenit, aby se neopakovaly chyby, kdy se třeba při aktualizaci zařízení zasekla. Aktualizaci o velikosti kolem 200 MB stahujte v nastavení -> obecné -> aktualizace softwaru.

Nedávno vydaná verze 10.3 přinesla funkci Find my Airpods, nový souborový systém, vylepšené Carplay a další novinky. Již za pár týdnů se potom dočkáme představení zcela nové verze s číslovkou iOS 11. Stane se tak na WWDC v pondělí 5. června v 19 hodin.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat