reklama

Oppo R11 – známe první specifikace

Oppo R11 – známe první specifikace
2017-04-16T08:44:48+01:00
• 16. 4. 2017

Čínská společnost Oppo má již za sebou uvedení prvního zařízení se dvěma senzory, ale v případě modelu F3 Plus šlo o přední kamerky. Momentálně připravovaný model R11 by mohl získat prvenství právě jako první telefon se dvěma fotoaparáty vzadu. To prozatím nijak nepotvrdil poslední únik informací z grafického benchmarku GFXBench, i když alespoň tedy známe první pravděpodobné specifikace.

V jeho čele lze vyhlížet 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, který bude pohánět osmijádrový procesor od neznámého dodavatele (očekává se Snapdragon 653 nebo novější 660 od Qualcommu), operační paměť RAM o velikosti 4 GB a úložiště s kapacitou 64 GB. Milovníci selfie fotografií si můžou přijít na své, protože zveřejněný výpis mu neobvykle připisuje až 20megapixelový senzor fotoaparátu.

Mezi zbývající specifikace patří zadní 16megapixelový fotoaparát či systém Android v nejnovější verzi 7.1.1 Nougat. Provedený test bohužel nedokáže do databáze zanést informaci o dvojici senzorů u zadního fotoaparátu. Každopádně se můžeme aspoň dočkat nasazení 5tinásobného přiblížení bez ztráty kvality, což výrobce ukázal letos během barcelonského veletrhu MWC.

Zdroj: techandroids.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim