reklama

Chuck Norris jako mobilní hra pro Android a iOS

Chuck Norris jako mobilní hra pro Android a iOS
2017-04-29T07:18:20+02:00
• 29. 4. 2017
5

Není skoro nikdo, kdo by neznal neznal americký seriál Walker, Texas Ranger, kde hlavní roli hrál Chuck Norris. Na Chucka koluje spoustu vtipů, tak například:

„Když Abraham Bell vynalezl telefon, zjistil, že má 2 zmeškané hovory od Chucka Norrise.“

Studio Flaregames začalo s Chuckem spolupracovat a vytvořilo novou hru pro mobilní telefony, kde je jeho postava hlavním charakterem.

chuck norris

Hra beze smyslu?

Nonstop Chuck Norris vznikla jako dárek k 77. narozeninám zmíněného herce a její princip je mlácení ostatních postaviček pobíhajících po herní ploše. Zvláštní na tom všem je, že boj Chucka je automatický a vy nemusíte na nic klikat. Stačí se pouze koukat, jak baseballovou holí, selfie tyčí nebo pánvičkou mlátí své protivníky.

Chcete-li, je možné občas kliknout na speciální útok a tak pomoci automatickému boji. Dále je nutné kupovat vylepšenou výbavu a výzbroj. Toť vše. Jenom se koukáte, jak postavička kolem sebe kope a mlátí a občas kliknete na speciální efekt.

Na malou chvíli zabaví, dlouhé hodiny hraní však nečekejte. Po několika kolech je potřeba porazit šéfa příšer, proti kterým bojujete. Šéf je vždy těžší a náročnější a potřebujete více používat speciální efekty. V průběhu hraní je tak akorát dobré dbát na to, aby měl Chuck vždy vylepšenou výbavu a výzbroj a abyste mu kupovali nové zbraně.

Hra je dostupná jak pro Android, tak pro iOS. S operačními systémy Windows a Blackberry se již prakticky nepočítá.

logo-app Nonstop Chuck Norris flaregames Zdarma ANDROID logo-app Nonstop Chuck Norris Developer Zdarma iOS

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Jan Stavěl

30. 4. 2017, 14:06

Je to podobný styl, jako Clickpocalypse 2, tohle má hezčí grafiku, clickpocalypsa je zase trochu propracovanější. Mám tyhle ZPG celkem rád. (králem žánru ZPG je ovšem Godville, ale to je trochu jiný sport :)

SticklerStickleru

29. 4. 2017, 19:53

Nevíte někdo jak si přehodit to zvíře na jiný v tý hře? :/ už mám odemčený asi 3 a furt mám medojeda :D :D /:

Ján Valkovič

VIP 30. 4. 2017, 17:28

Skúsil by som ‚Unequip‘ (posledná položka) a potom zvoliť iného zvera. Ale mám zatiaľ len medveďa, tak nemôžem vyskúšať

Karel Čapka

VIP 1. 5. 2017, 19:40

Tak jde to tím tlačítkem úplně dole s nápisem „unequip“

Ján Valkovič

VIP 29. 4. 2017, 11:28

Hra je ľahká pokým Chuck sleduje šéfa príšer (Robo-Cat-9000), dostane sa do úrovne 25 a potom zase od 1. Zaujímavejšie je to, ak pokračuje ďalej, vylepšenia a špeciálne ťahy sa stanú životne dôležité, náročnosť bossa už nie je „Easy“, ale veľmi rýchlo je „Impossible“. A časom bude mať Chuck pomoc, nebude bojovať sám :-)
Hrať sa dá aj zadarmo, občas príde odmena, kde si pre jej získanie treba pozrieť reklamné video. Inak reklamy v hre nie sú.
Zaujímavé je aj to, že Chuck bojuje aj keď hra nie je aktívna. Po spustení hry sa zobrazí informácia koľko Chuck porazil nepriateľov a koľko peňazí za to získal.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat