reklama

Android Pay získá podporu PayPal

Android Pay získá podporu PayPal
2017-04-18T18:45:35+01:00
• 18. 4. 2017
4

Google v poslední době rozšiřuje podporu bank pro Android Pay. Zejména se tak děje v USA. Zatím dostáváme kusé informace o možné dostupnosti v České republice. Banky nám oficiálně dávají vědět, že bychom se mohli dočkat ještě letos. Nyní se objevila na první pohled velmi kladná informace, která by nasvědčovala v masivní expanzi využití Android Pay.

Konkrétně tato platební služba získá podporu PayPal. To znamená, že nebude potřeba běžné platební karty a uživatelé si vystačí se svým účtem v rámci PayPal. Nejenže půjde platit na internetu, ale také se zde nachází možnost placení přímo v obchodech s využitím NFC.

Jak to ale už bývá, oficiálně budou moci využívat PayPal v Android Pay jen obyvatelé USA. Podpora se tak netýká ani Kanady či Velké Británie. Je velká škoda, že se tato novinka nedostane mezi všechny uživatele platební služby PayPayl.

Oficiální podpora PayPal přibude v rámci týdnů. Už nyní někteří čeští uživatelé hledají způsob, jak aktivovat tento způsob placení. Je docela možné, že změnou lokalizace PayPal účtu dojde k aktivaci využití v Android Pay, ale to zatím nemáme ověřené, ani to nedoporučujeme. Došlo by pravděpodobně k porušení podmínek používání.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Game Rebell

18. 4. 2017, 22:05
Android aplikace

Tak snad se skutečně letos Android Pay v našich končinách dočkáme. A pokud se tak stane, tak doufám že to Google nepohřbí kvůli špatnému marketingu. Ne každý totiž sleduje informační servery jako Dotekománie, proto by si snad Google mohl dovolit alespoň nějakou tu reklamu v televizi :-)

Pavel Moravec

18. 4. 2017, 19:24
Android aplikace

škoda ze mám root , s tím nejde používat android pay

Petr Matula

18. 4. 2017, 21:15
Android aplikace

Magisk by to měl umět obejít.

Jiří Mrázek

19. 4. 2017, 14:42

Nainstalovat magisk, v jeho nastavení zaškrnout hide root. Nainstalovat Android Pay a voalá! máme funkční Android Pay :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim