reklama

Mobilní prohlížeč Chrome pro iOS získává funkci „Přečíst později“

Mobilní prohlížeč Chrome pro iOS získává funkci „Přečíst později“
2017-03-20T10:15:04+01:00
• 20. 3. 2017

Připravovaná aktualizace mobilního webového prohlížeče Chrome pro iOS získává novou velmi užitečnou funkci. Podle všeho si bude moci uživatel iOS zařízení používající Google Chrome uložit článek, který si bude moct přečíst později, a to i v případě, že uživatel není online. Díky tomu uživatel ušetří několik desítek MB dat. Na rozdíl od Applu, jehož mobilní Safari je vybaveno podobným seznamem četby, ovšem offline čtení nepodporuje.

Skvělé na nové funkci Chromu je také to, že se článek uloží včetně obrázků, původního textu a formátu. To je velká výhoda oproti konkurenční aplikaci Reading List či Pocket. Tyto dvě zmíněné „appky“ umožňují umožnit jen odlehčenou verzi článku, tedy pouze text.

Koncem minulého roku podobnou funkci Google přidal také do Android verze, kterou uživatelé mohou už nějaký ten pátek využívat. Uložené články v iOS najdete v kategorii „Přečíst později“. Hlavním cílem těchto funkcí je především dostat k vám obsah, který vás opravdu zajímá. Jestliže máte tarif s velmi malým počtem mobilních dat, podobné funkce jistě budete využívat, neboť právě to vám ušetří několik desítek megabajtů dat.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim