reklama

Vernee Apollo 2 – očekávaná hvězda MWC 2017

Vernee Apollo 2 – očekávaná hvězda MWC 2017
2017-02-20T13:40:42+02:00
• 20. 2. 2017

Jak společnost Vernee slíbila na lednovém veletrhu CES v Las Vegas brzké nasazení MediaTeku Helio X30, tak čínský výrobce to splní hned v Barceloně během Mobile World Congress. Žhavá novinka vstoupí mezi uživatele s názvem Apollo 2 a telefon se nevyhnul úniku nejdůležitějších specifikací včetně produktových fotografií. Již teď můžeme říci, že půjde v současné době o jeden z nejvýkonnějších zařízení na mobilním trhu.

Model s nálepkou „první chytrý telefon na světě s Helio X30“ vystřídá v portfoliu původní generaci. Hardwarová výbava tedy nabídne desetijádrový procesor MT6799 vyrobený 10nm technologií u TSMC, grafický čip PowerVR 7XTP-MT4 a sestavu v podobě 6GB operační paměti RAM s 64GB úložištěm nebo 8GB paměť RAM se 128GB úložištěm. Ostatní specifikace zůstávají ještě pod pokličkou.

Nicméně přední panel s doposud neznámou úhlopříčkou by měl získat QHD rozlišení. V současnosti existuje pouze jediné zařízení s 8GB pamětí RAM, kterým je ZenFone AR od společnosti Asus a až nyní jej doplní model Apollo 2. Obdivuhodné je, že poměrně nový hráč mezi výrobci telefonů dokáže po stránce výkonu překonat řadu zavedených značek chrlící zařízení desítky roků.

Zdroje: androidphone2017.wordpress.com, androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat