Gameband – herní chytré hodinky i v Atari verzi

Gameband – herní chytré hodinky i v Atari verzi
2017-02-13T12:45:02+02:00
• 13. 2. 2017

Hraní her na chytrých hodinkách nemusí být jen hudbou budoucnosti. Majitelé Apple Watch si už mohli vyzkoušet zahrát Pokémon Go a společnost FMTwo Game Inc. chce přes Kickstarter tuto myšlenku ještě více rozvinout. Jejich hodinky s názvem Gameband budou dostupné ve dvou variantách, kdy první standardní verzi doplní také speciální verze Atari Edition, která nabídne exkluzivní obsah nebo jedinečný design.

U Gameband získáte 1,6palcový AMOLED displej s rozlišením 320 x 320 pixelů, který pohání čip Snapdragon Wear 2100 od Qualcommu a 512MB operační paměť RAM. V základu najdete 4GB úložiště, ale slot pro paměťové microSD karty podporuje velikost až 256 GB. To znamená, že o množství her, hudby či fotografií nebude žádná nouze. Hry lze stahovat přes doprovodnou aplikaci PixelFurnace. Po připojení hodinek k PC je dokonce možné hrát i přes něj.

Samozřejmě nechybí aplikace v podobě kontaktů, počasí, kalendáře nebo příjem oznámení ze spárovaného zařízení. Softwarovou stránku obstarává upravený systém Android 6.0.1 Marshmallow. Základní verze hodinek v sobě má 20 předinstalovaných her. Varianta Atari Edition potěší řadou proslulých her, jako je Pong, Crystal Castles, Centipede atd. Nakonec co se týče ceny, základní verze stojí 99 dolarů (tj. cca 2 514 Kč) a Atari Edition vychází na 179 dolarů (tj. cca 4 546 Kč).

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat