reklama

Samsung uvedl nový model Galaxy J2 Ace

Samsung uvedl nový model Galaxy J2 Ace
2017-01-22T09:30:49+01:00
• 22. 1. 2017

Základní třídu chytrých telefonů rozšiřuje společnost Samsung o jeden zcela nový přírůstek. Mobilní novinka nese název Galaxy Ace J2 a je zaměřena na nenáročné uživatele, kteří se spokojí spíše jen s podprůměrnými specifikacemi. Jihokorejský výrobce začne model nejprve dodávat na rozvíjející se trhy, jako je například ten v Indii. Následně určitě můžou následovat další, avšak v tuto chvíli nejsou přesně známy.

Telefon do přední části dostal 5palcový displej s qHD rozlišením, pod kterým běží čtyřjádrový procesor MT6737T od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a 1,5GB operační paměť RAM. Uživatelská data pojme pouze 8GB úložiště, z něhož podstatnou část bohužel zaberou souboru operačního systému. Vpředu nechybí 5megapixelová kamerka na populární selfie snímky. Celkovou výdrž zajišťuje baterie o velikosti 2 600 mAh.

Záda jsou opatřena 8megapixelovým senzorem fotoaparátu se světelností objektivu f/2.2 a přisvětlovací LED diodou. Softwarovou stránku obstarává systém Android v předinstalované verzi 6.0 Marshmallow. Z ostatních specifikací stojí za zmínku funkce dual-SIM, podpora sítí 4. generace a VoLTE. Z barevných variant je k dispozici černé, stříbrné či zlaté provedení. Oficiálně prodej byl spuštěn teprve nedávno za cenu v přepočtu 3 148 Kč bez daně.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim