reklama

Už i ZTE bude mít mobil s duálním foťákem

Už i ZTE bude mít mobil s duálním foťákem
2016-12-29T13:01:28+02:00
• 29. 12. 2016
1

Každý rok se výrobci zaměří na jednu technologickou novinku, kterou se snaží protlačit na trh. V tomto roce jsme se dočkali masivnějšího rozšíření duálních foťáků na zadní straně smartphonů. Tento koncept podpořil zejména Apple, který tak nepřímo dal najevo, že se jedná o dobré vylepšení mobilů. Ke konci roku se objevuje informace, že i ZTE zvolí tuto strategii, byť se značným zpožděním.

Novinka obsahující dva foťáky na zadní straně se bude jmenovat ZTE Blade V8. Dle uniklých specifikací se nebude jednat o top model. O výkon se bude starat procesor Snapdragon 435. Celkem netradičně ho najdeme v kombinaci s 3 GB RAM.

Na zadní straně budou konkrétně dva foťáky. Hlavní nabídne 13 MPx a druhý pouhé 2 MPx. Právě ten slabší bude dodávat informace o hloubce ostrosti, díky čemuž bude možné docílit bokeh efekt u fotografií. Dokonce by novinka měla disponovat možností pořizování 3D snímků.

Na přední straně najdeme 5,2palcový displej s Full HD rozlišením, nad kterým bude 13MPx kamerka pro selfie snímky. Již v základu bude obsažen systém Android 7.0 Nougat.

Zatím nevíme, kdy dojde k představení. Pravděpodobně se tak stane na veletrhu CES v Las Vegas nebo na MWC v Barceloně. Není ani jisté, do kterých krajin zamíří ZTE Blade V8. Dá se očekávat, že následně i série Nubia získá model s duálním foťákem.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Absolon Novak

31. 12. 2016, 11:24

ZTE mělo duální foťák už dávno před Applem u některých modelů, kdo psal ten článěk? Ignorant nebo studentík na brigádě??

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim