reklama

HOMTOM ve slevové akci – našlapaný telefon za 2 tisíce sponzorovaný článek

HOMTOM ve slevové akci – našlapaný telefon za 2 tisíce [sponzorovaný článek]
2016-12-31T08:30:43+01:00
• 31. 12. 2016

Ještě nám neskončil rok 2016 a už zde máme první slevu roku 2017. Nyní jsme se dočkali slevové akce na celou značku HomTom.

V nabídce se nacházejí mobilní zařízení tohoto výrobce, který nepatří k žádným nováčkům na zahraničním trhu. Jestliže nemáte nejvyšší nároky na výkon telefonu, pak by vás mohl zaujmout HomTom HT16, který vaši peněženku bude hodně šetřit. HT16 se ve slevě prodává za 2 000 Kč a za dané peníze dostanete opravdu hodně. Prvním je čtyřjádrový procesor MTK6737 taktovaný na 1,3 GHz. Velikost displeje je přijatelných 5 palců a jeho rozlišení je HD. V kombinaci HD rozlišení a baterie o kapacitě 3 000 mAh získáte velmi dobrou výdrž baterie.

Telefon běží na operačním systému Android 6 Marshmallow. K zachycování fotografií poslouží 8MPx senzor na zadní straně telefonu. Pro selfie snímky vám bude užitečná přední kamera s 2 MPx rozlišením. Jestliže využíváte dvě SIM karty najednou, pak je budete moci využívat i v tomto zařízení díky podpoře DUAL SIM. Navíc je podporováno LTE pásmo 800 MHz. Paměť RAM taktéž nezaostává a za dané peníze dostanete 2 GB. Kapacita úložiště se zastavila na 16 GB, tu si však můžete rozšířit pomoci micro SD karet.

Jestliže vás nabídka zaujala, pak doporučuji prohlédnutí dalších modelů se skvělými slevami na této stránce v odkaze.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim