reklama

Na jaře prý nemáme očekávat nový iPhone SE

Na jaře prý nemáme očekávat nový iPhone SE
2016-11-07T07:16:37+02:00
• 7. 11. 2016

Letos v březnu jsme se dočkali vcelku netradičně představení nového iPhonu od Applu. Jednalo se o model iPhone SE, který navazuje na dnes již stařičký iPhone 5s. Zachoval přitom jeho design v kompaktním čtyřpalcovém těle a přinesl vylepšený fotoaparát a vyšší výkon. Pokud byste někdo příští rok na jaře očekával jeho nástupce, budete čekat marně.

Minimálně v prvním čtvrtletí roku 2017 k jeho představení nemá dojít, jak nás informuje velmi dobře informovaný analytik Ming- Chi Kuo. Apple se toto období chce soustředit na propagace a prodej iPhonu 7. Ačkoli tato zpráva hovoří jen o prvním čtvrtletí příštího roku, nástupce iPhonu SE se díky tomu nedočkáme pravděpodobně celý příští rok. Otázkou zůstává, zda vůbec k jeho aktualizaci někdy ještě dojde.

Proti představení nového iPhonu SE mluví také fakt, že Apple má na tomto modelu nižší marže. Tento čtyřpalcový model totiž začíná v Česku již od 12 990 Kč, zatímco iPhone 7 se prodává od 21 190. To je vskutku velký cenový rozdíl.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit