reklama

Na jaře prý nemáme očekávat nový iPhone SE

Na jaře prý nemáme očekávat nový iPhone SE
2016-11-07T07:16:37+02:00
• 7. 11. 2016

Letos v březnu jsme se dočkali vcelku netradičně představení nového iPhonu od Applu. Jednalo se o model iPhone SE, který navazuje na dnes již stařičký iPhone 5s. Zachoval přitom jeho design v kompaktním čtyřpalcovém těle a přinesl vylepšený fotoaparát a vyšší výkon. Pokud byste někdo příští rok na jaře očekával jeho nástupce, budete čekat marně.

Minimálně v prvním čtvrtletí roku 2017 k jeho představení nemá dojít, jak nás informuje velmi dobře informovaný analytik Ming- Chi Kuo. Apple se toto období chce soustředit na propagace a prodej iPhonu 7. Ačkoli tato zpráva hovoří jen o prvním čtvrtletí příštího roku, nástupce iPhonu SE se díky tomu nedočkáme pravděpodobně celý příští rok. Otázkou zůstává, zda vůbec k jeho aktualizaci někdy ještě dojde.

Proti představení nového iPhonu SE mluví také fakt, že Apple má na tomto modelu nižší marže. Tento čtyřpalcový model totiž začíná v Česku již od 12 990 Kč, zatímco iPhone 7 se prodává od 21 190. To je vskutku velký cenový rozdíl.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim