reklama

I Am Bread – šílený simulátor chleba nyní i pro Android

I Am Bread – šílený simulátor chleba nyní i pro Android
2016-11-10T07:50:05+02:00
• 10. 11. 2016

Se simulátory se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Na internetu je k nalezení simulátor bagru, MHD řidič, trenérství apod. Co byste ale řekli na to, kdybyste si měli zahrát simulátor, ve kterém jste toustový chléb. Ačkoliv to zní šíleně, je tomu opravdu tak a simulátor chleba I am bread opravdu existuje.

I am bread vás vnoří do tajů toustového chleba a jeho cestování po kuchyni a dalších místech. A víte, co je vlastně vaším úkolem? Dostat se do toustovače. Jak jednoduše to vypadá, tak to jednoduché opravdu není. Vývojáři zapracovali na výborné grafice a ovládání, takže se nemusíte vůbec bát, že byste hráli hru s grafikou prvních herních počítačů. V každém kole na vás čeká spousta nástrah, které váš chléb nějak poškozují. Při cestování za toustovačem se počítá s tím, jakou cestu jste zvolili, jak rychle jste se do cíle dostali, ale to není vše.

screenshot2 screenshot4

Ohodnocení budete i za to, jak moc špíny jste na sebe nachytali. Cestováním po podlaze neuděláte příliš dobře, protože se vám ubere kvantum bodů za špínu, kterou jste na sebe necíleně nanesli. Pokud se stane, že spadnete do odpadkového koše, pak vaše hra končí, protože jste chleba znehodnotili bakteriemi. Spousta různorodých místností zaručuje desítky hodin zábavy a vymýšlení nových cestiček k vysněnému toustovači. Jsem hráčem této hry a musím ji jedině doporučit, opravdu stojí za to.

screenshot1 screenshot

I Am Bread je ke stažení pro operační systém Android a iOS. Pro iOS byla k dispozici již dříve. Hra vyjde na 120 Kč.

logo-app I am Bread Bossa Studios Ltd 129,99 Kč ANDROID logo-app I am Bread Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim