reklama

Black friday v Everbuying.net přináší spoustu velkých slev sponzorovaný článek

Black friday v Everbuying.net přináší spoustu velkých slev [sponzorovaný článek]
2016-11-22T07:10:41+01:00
• 22. 11. 2016

Populární svátek z daleké Ameriky si nachází své místo čím dál více i v České republice. Black friday je slovo, které vidíte skoro v každém internetovém obchodě, ale občas se o slevy ani tak nejedná. Everbuying.net je ke svým zákazníkům férový a slevy jsou opravdu slevy.

vystrizek

Sortiment v nabídce během Black friday je velmi pestrý a čeká na vás těžký úkol, vybrat si to nejlepší za nejlepší cenu. Za zmínku rozhodně stojí mobilní telefon Yotaphone 2. Tento mobil vás potěší svým menším displejem, který má 5 palců. Rozlišení se dostalo na fullHD 1080p. Displej je navíc chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass, který se používá u top modelů korejských značek. Dovnitř se schoval kvalitní a výkonný procesor od Qualcommu, konkrétně Snapdragon 801. Jedná se o čtyřjádro taktované na 2,26 GHz.

vystrizek

YotaPhone 2 je však unikátní v tom, že má na svých zádech druhý displej. Jeho provedení není klasické, ale jedná se o úsporný panel, kde si můžete nechávat zobrazovat notifikace, anebo koukat na předpověď počasí. Cena tohoto unikátního zařízení je během Black friday pouze na 3 900 Kč z původních 7 600 Kč.

vystrizek

Další zajímavá zařízení naleznete na stránkách akce zde.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim