reklama

HTC – 3. čtvrtletí vypadá nadějně

HTC – 3. čtvrtletí vypadá nadějně
2016-10-07T15:41:42+02:00
• 7. 10. 2016

HTC je v hledáčku nejednoho novináře, zejména z pohledu finančního stavu. V posledních letech to spíše vypadá, že je tento výrobce ve volném pádu a skoro by se dalo odhadovat, kdy to asi vzdají. Měsíc co měsíc jsou čísla nepříznivější, byť se objevují záchvěvy, že by mohlo dojít k ustálení. Například nejslabším měsícem tohoto roku byl březen. Avšak čísla za září vypadají nadějně. Pokud se podaří ještě následující měsíc, tak čtvrtletní čísla budou celkem nadějná.

HTC 10

Právě v září činily příjmy 9,332 miliard tchajvanských dolarů. Oproti předchozímu měsíci se jedná o značené zlepšení, přibližně 41,84 %. Pokud tato čísla porovnáme se stejným obdobím minulého roku, tak jde o 31,35% rozdíl (k dobru).

HTC představilo modely Desire 10 Lifestyle a Pro

Zároveň se jedná o nejvyšší příjmy v tomto roce v porovnání s jinými měsíci. Ostatně lépe se dařilo HTC jen v listopadu roku 2015. Ihned se naskýtá otázka, jestli za tento úspěch může současná spolupráce HTC a Googlu, kde tchajvanská firma vyrábí mobily Pixel, byť na nich není uvedena.

htcvive

Vše podstatné se dozvíme až v listopadu, kdy bude vydána čtvrtletní zpráva s detailnějšími informacemi. Je pravděpodobné, že největší vliv na tento úspěch má smartphone HTC 10 a VR (virtuální realita) oddělení.

HEUREKAHTC 10 32GB na Heureka.czHTC 10 32GBCena od 19 609 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim