Carmageddon přechází na model zdarma s reklamou

Carmageddon přechází na model zdarma s reklamou
2016-10-07T08:40:24+02:00
• 7. 10. 2016
1

Světově proslulá hra Carmageddon si během své historie vybudovala obrovskou komunitu hráčů. A není divu, protože ve své době patřila k jedné z nejlepších s auty a pořádnými masakry. Před dvěma lety si našel Carmageddon cestu i na mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android.

hwo4by-jqxxb7j9u8cnnnf67gpe44u1m

K dispozici byla v placené verzi za minimální cenu okolo 20 Kč. Kdo i přesto šetřil, bude nyní spokojen, což se nedá říci o platících zákaznících.

Hra Carmageddon prošla několika updaty, které vylepšily hratelnost a ovladatelnost. Je nutné podotknout, že se vyladění vydařilo a hraní je bezproblémové. Vývojáři se po dvou letech rozhodli upustit od placené verze a poskytnou vám hru zdarma. Avšak nic není zadarmo, jak se říká, čeká na vás sice hra zdarma, ale setkáte se s mnoha reklamními sděleními.

6r8vxcs3yayevderlmwysa9zfp4jhybz 7apmslw9r7agebbsv9qr0gak6wepqzcm

Pokud jste si Carmageddon zakoupili, pak mám špatnou zprávu, reklam zbaveni nebudete a v podstatě se ocitnete v situaci, jako byste za hru nikdy neplatili. To není příliš dobrá vizitka vývojářů, nicméně bych počkal několik týdnů, zdali vývojáři vyslyší bouřící se komunitu platících hráčů. V historii jsme se s tímto přístupem setkali například u hry Modern Combat 5, kde vývojáři původně platícím hráčům dali několik placených bonusů zdarma a speciální odznak (achievement).

 h-uzqwxqnztuplllmevedi_bfb1l8xrh

Jestliže jste Carmageddon nikdy nezkoušeli, pak velmi doporučuji ji vyzkoušet, po pár závodech vás doslova vtáhne a svůj telefon dlouho neodložíte.

Jak již bylo řečeno, Carmageddon je ke stažení zcela zdarma pro operační systémy Android a iOS. Pokud hru nebudete mít zdarma, pak je nutné počkat až dorazí aktualizace, která to umožňuje.

logo-app Carmageddon Stainless Games Ltd 1,08 US$ ANDROID logo-app Carmageddon Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

takže pokud mám placenou, tak neaktualizovat? :)

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat