reklama

Xiaomi Redmi Note 4 pod drobnohledem zajímavost

Xiaomi Redmi Note 4 pod drobnohledem [zajímavost]
2016-09-06T17:58:37+01:00
• 5. 9. 2016

Zhruba před měsícem jsme se podívali na detailní rozbor přístroje Xiaomi Mi Max. Nyní si pro nás obchod beryko.cz rozebral další model od této čínské společnosti, konkrétně Xiaomi Redmi Note 4.

V naší redakci jsme již tento přístroj začali testovat. Proto také doporučím, abyste se podívali na naše první dojmy z přístroje. Rozhodně se však hodí doplnit, že Redmi Note 4 je přístrojem s 5,5 palcovou obrazovkou disponující Full HD rozlišením. Zároveň je model poháněn 10jádrovým procesorem z dílny společnosti Mediatek. Na zadní straně přístroje si můžeme všimnout 13MPx fotoaparátu. Na přední straně nalezneme fotoaparát s 5MPx.

Zároveň je Redmi Note 4 vybaven nevyjímatelnou baterií s kapacitou 4100 mAh. Nechybí u něj ani standardní výbava v podobě GPS, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac nebo Bluetooth ve verzi 4.2. V současné době je přístroj dodáván s předinstalovaným operačním systémem Android ve verzi 6.0 a nadstavbou MIUI 8.0.

Xiaomi Redmi Note 4 16GB | Xiaomi Redmi Note 4 64GB

Video uvedené výše je tak především zajímavostí toho, jak jsou jednotlivé komponenty seskládány do 8,4mm tenkého těla.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim