reklama

Virtuální Realita a dostupné telefony sponzorovaný článek

Virtuální Realita a dostupné telefony [sponzorovaný článek]
2016-09-29T19:26:19+01:00
• 29. 9. 2016

Moderní technologie doslova a do písmene zaplavují dnešní svět a prakticky je téměř nemožné jim uniknout, jelikož se skrývají za každým rohem. O Virtuální Realitě (VR) již pravděpodobně víte a říkáte si, že ničím novým vás překvapit nemůže.

Vývojáři aplikací se však snaží o pravý opak a denně pracují na novinkách pro toto odvětví. Dnes si tak můžete na všech možných systémech vyzkoušet VR aplikace a například se procházet po městě vzdáleném tisíce kilometrů nebo se například prolétnout ve vesmíru.

2016-tech-discovery-channel-flash-sale-gearbest-com

V nabídce akce nazvané Tech Discovery Channel, si pro své nakupující Gear Best připravil mnoho brýlí určených pro krásné prožití virtuálního světa. Najdeme zde kusy za pár desítek dolarů, ale i opravdu kvalitní kusy za stovky dolarů, s nimiž můžete zažít opravdu ledacos.

Avšak co by to bylo za brýle, kdybyste k nim neměli dobrý telefon. Rozhodně se v tomto ohledu nevyplatí hledat telefony pod 100 $ (~ 2407 Kč), které nemusí mít při nejmenším Full HD rozlišení. Obecně je však dobré hledat zařízení s QHD displejem, díky čemuž si VR užijete mnohem více.

Větší rozlišení na určitém displeji znamená větší počet PPI. Díky čemuž rozpoznáte z menší vzdálenosti mnohem méně pixelů a obraz je kvalitnější.

2016-tech-discovery-channel-flash-sale-gearbest-com-2

Proto si pro vás obchod připravil i další akci na telefony. Samozřejmostí je i doprodej skladových zásob, tudíž na jedné a té samé stránce najdeme mnoho a mnoho zlevněných výrobků, s nimiž si můžete užit i desítky hodin zábavy. Pro náročnější uživatele jsou připraveny drony, chytré náramky, žárovky a svítilny nebo chytré TV Boxy s operačním systémem Android.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim