reklama

Videa z GoPro nyní upravíte na Androidu a iOS

Videa z GoPro nyní upravíte na Androidu a iOS
2016-09-21T11:37:43+01:00
• 20. 9. 2016
1

Jestliže patříte ke štastným majitelům akční kamerky GoPro, pak pro vás máme dobrou zprávu. Společnost GoPro se totiž snaží o zlepšení kvality své aplikace, přičemž přichází s několika novinkami.

GoPro-Quik-video-editing-752x490

Mobilní aplikace GoPro již prošla velkými změnami, těch největších se však dočkala pravděpodobně až nyní. Jedná se totiž o to, že s neustálými aktualizacemi přibývají nové funkce. Díky tomu, že některé modely kamerky GoPro mají možnost připojit se k vašemu telefonu pomocí Wi-Fi připojení, můžete si svá nahraná videa z paměťové karty přehrávat přímo na obrazovce.

GoPro-Quik-video-editing-1

Novinkami v této verzi jsou hlavně možnosti úprav videa přímo v mobilu, aniž byste potřebovali PC či notebook. Nová funkce editování vám umožní rychlou úpravu videa tak, že lze povolit automatické přiřazení hudby do videa a také přizpůsobit video dle hrané hudby. Na výběr je více než 28 unikátních stylů střihu videí. Vybrat si navíc můžete i takové detaily, jako je font, filtry barevnosti anebo úhel otočení. To však stále není vše a nechybí ani možnost přidávání smajlíků, titulků, popisků a dalších mnoho věcí.

GoPro-Splice-video-editing-1

Aplikace GoPro Quik je ke stažení zcela zdarma. Dostupná je pro operační systémy Android a iOS.

logo-app Quik - Free Video Editor GoPro Zdarma ANDROID

logo-app Splice - Video Editor + Movie Maker by GoPro Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Ondřej Chvalovský

21. 9. 2016, 11:30

Tato aplikace je již skoro rok v oběhu… Takže nechápu slovo nově ? :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim