reklama

Samsung Galaxy S8 bez plochého displeje?

Samsung Galaxy S8 bez plochého displeje?
2016-09-11T11:04:01+01:00
• 11. 9. 2016
2

V oblasti zakřivených displejů udělaly pokrok dvě společnosti, které tak trochu soupeří na tomto poli už nějakou dobu. Zatímco LG má ve své nabídce pouze dva modely Flex, které nabízí netradiční displej, tak v případě Samsungu se jedná o vícero modelů.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-3

Jako první pokus se dá počítat Galaxy Round z roku 2013. Následně jsme se dočkali Galaxy Note Edge a pokračovalo to novinkami jako Samsung Galaxy S6 edge nebo edge+. Samozřejmě se musela objevit i varianta S7 edge, přičemž je k dispozici běžná verze Galaxy S7 s plochým displejem. Poslední zakřivenou novinkou je Galaxy Note 7.

Nyní se objevují informace, že následující top model Galaxy S8 nenabídne plochý zobrazovací panel. Měly by být dostupné dva smartphony s rozlišenou úhlopříčkou, ale oba se zakřivenými displeji. Zatím nebylo definitivně rozhodnuto, ale je docela pravděpodobně, že nebude existovat Galaxy S8 s plochým displejem.

Důvodem k tomuto kroku může být větší úspěch Galaxy S7 edge oproti verzi Galaxy S7. Samsung údajně již objednal zakřivené panely o velikostech 5,1 a 5,5 palců.

Zatím je sice příliš brzy na nějaké závěry, ale mohlo by se jednat o logický krok. Už jen samotný model Galaxy Note 7 sklízí chválu za design a zpracování, pokud nepočítáme problém s vybuchujícími bateriemi.

Zdroj: androidandme.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

jano nemcek

12. 9. 2016, 1:48
Android aplikace

nielen odlesky ale sa aj zlé drží, zlá montáž ochrany, nechcené dotyky, skrátka celé zle, preto som ani nezobral N7…

Problém je, že ty zahnuté okraje dělají odlesky…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim