reklama

Oppo chystá nový model A59s

Oppo chystá nový model A59s
2016-09-14T07:20:40+02:00
• 14. 9. 2016

Pouhé tři měsíce od oficiálního uvedení modelu A59 se po jeho boku brzy ukáže telefon s přívlastkem S v označení. Mobilní novinka A59s od společnosti Oppo byla zaznamenána čínským telekomunikačním úřadem, který ho tradičně zařadil do své databáze. Díky tomu máme k dispozici první specifikace včetně snímků zařízení. Čínský výrobce nasadil poměrně konkurenceschopnou výbavu, takže vše bude mít v rukou momentálně neznámá prodejní cena.

oppo-a59s oppo-a59s-2

Přední část zabere 5,5palcový displej s HD rozlišením a 16megapixelová kamerka, se kterou už pořídíte celkem kvalitní selfie fotografie. Pohonnou jednotku tvoří osmijádrový procesor od neupřesněného dodavatele taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, operační paměť RAM o velikosti 4 GB a 32GB úložiště pro uživatelská data. Celá konstrukce měří 154,5 x 76 x 7,3 mm, přičemž hmotnost se zastavila u hranice 160 gramů.

Mezi poslední známé specifikace lze zařadit 13megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED diodu a baterii s kapacitou 2 980 mAh. Softwarovou stránku zastoupí systém Android překvapivě ve verzi 5.1 Lollipop, která je na dnešní poměry již poměrně stará. Nicméně se můžeme přiklánět k tomu, že zanedlouho bude ke stažení aktualizace s Marshmallowem. Jaké má Oppo další plány, zjistíme asi v blízké budoucnosti.

Zdroj: techupdate3.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat