reklama

O2 YNSPIROLOGY CON, přijďte se nakopnout inspirací

O2 YNSPIROLOGY CON, přijďte se nakopnout inspirací
2016-09-02T08:36:28+01:00
• 2. 9. 2016

10. září Praha zažije unikátní festival inspirace s názvem O2 Ynspirology CON. Během celodenního programu se představí více než 30 nejinspirativnějších youtuberů, cestovatelů, digitalistů, umělců, muzikantů, sportovců a osobností česko-slovenského on-linu.

O2 YNSPIROLOGY CON

Před nákupním centrem METROPOLE Zličín vyroste outdoorové městečko z kontejnerů „YNSPY CITY“, ve kterém během celodenního programu můžete zkusit tyto vychytávky: největší “virtual reality” hernu v České republice, DIY Fashion se Zachym, ARt School by DRAWETC, DVTV debate School s Martinem Veselovským, workshopy škola parkouru,  Motivace jinak, Power of Mandala, Nom Nom či spisovatelka Radka Třeštíková. Koncerty PSH, Republic of Two, Adam Mišík, Lake Malawi, Logic, DJ Nobody Listen, VR/Nobody a další. Youtuberskou scénu pak bude zastupovat tuzemská špička jako HouseBox, Johny Machette, Zachy, MadBros, Jmenuji se Martin nebo Anna Šulc a mnoho dalších.

Slovo Ynspirology svým Y na začátku naznačuje, že projekt směřuje vstříc generaci Y, tedy lidem narozeným mezi roky 1986 a 2000. Projekt je nejnovějším dílem týmu Yemiho A.D., který na stejnojmenném Youtube kanále již tři měsíce vysílá seriál, v němž se společně se svou crew vypravuje do nejrůznějších koutů světa hledat inspiraci, bavit se i pracovat.

„Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy mu schází inspirace. Ta většinou přichází od lidí z jiných světů, než ve kterých zrovna jsme. Nové věci vznikají spojením různorodosti,” vysvětluje Yemi. “Připravili jsme proto O2 Ynspirology CON, který by měl být takovým středobodem inspirace ve městě. Mohlo by se zdát, že akcí, na kterých se můžete setkat s různými online celebritami je dnes víc než dost, ale O2 Ynspirology CON je z podstaty jiný. Osobnosti jsme nevybírali podle počtu lajků, ale podle toho, jak kreativní jsou a jakou inspirací mohou být pro ostatní,“ doplňuje Yemi.

Součástí programu bude i předávání cen pro nejinspirativnější on-line tvůrce do 30 let v ženské i mužské kategorii a stejně tak cena pro tým či komunitu, která podobně výrazným a kreativním způsobem ovlivňuje dění kolem sebe.

„O2 Ynspirology CON přesně zapadá do koncepce naší značky, protože cílí na mladé lidi, kteří nechtějí jen pasivně sledovat dění okolo sebe, ale mají naopak zájem se zapojit, vyzkoušet nové věci a rozvíjet svůj vlastní potenciál. O2 tomu navíc pomáhá prostřednictvím technologií a služeb, které nabízí,“ vysvětluje Jiří Caudr, marketingový ředitel z O2 Czech Republic.

Partnery akce jsou Metropole Zličín, O2, Tubrr, Koma Modulars, Drawetc, mediálními partnery pak TV Nova, Joy, Maxim, Elle, Marie Claire, InStyle a Evropa 2. Vstupenky na O2 Ynspirology CON jsou v prodeji na portálech GOOUT,TICKETPORTAL a také prostřednictvím SMSticket.

YNSPY CON - poster

Cena YNSPY PASSu je 345,-Kč,cena UPGRADE PASSu 789,-Kč.

Vždy aktuální informace o O2 Ynspirology CON naleznete na:

 

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim