reklama

Moje otevírací hodiny – nová verze vydařené aplikace

Moje otevírací hodiny – nová verze vydařené aplikace
2016-09-22T07:29:10+01:00
• 22. 9. 2016
3

Vývojáři z České republiky patří mezi ty, kteří své aplikace dotahují do konce a poslouchají rady svých uživatelů. Pokud často hledáte otevírací dobu pro vámi navštěvovaná místa, pak je následující aplikace přímo stvořená pro vás.

vystrizek

V minulosti jsme čtenářům již přinesli článek o aplikaci se stejným názvem, nicméně došlo k zastavení vývoje a aplikace Moje otevírací hodiny zůstala napospas. To se však změnilo nedávno, kdy vývojář  Meneltharion přišel se zcela novou verzí, která přináší velké změny. Nejedná se totiž o aktualizaci, ale o novou, plnohodnotnou aplikaci.

jsa7xofk-qff2ds34f62dgpzzg7vmvze ztqtwme_3g4qxff0wkjjybplldhlc6_b

Moje otevírací hodiny vám nabídne spoustu užitečných funkcí, které vás ušetří zdržujícího hledání. Uvnitř si totiž vytvoříte seznam míst, kam chodíte a k nim si velmi jednoduše nastavíte hodiny, kdy má místo otevřeno.

qu8cfpirk6ar1euyuop6i82y9_kdgdnp

Ke každému z míst se dají vytvářet tzv. tagy, díky kterým si následně můžete udělat filtr například lékáren, které navštěvujete. Aplikace dodržuje zásady Material designu a to včetně malého kolečka nacházejícího se v pravém dolním rohu. Pokud byste se během vytváření spletli, pak není problém zpětná úprava. To samé platí i v případě, že dojde ke změně otevíracích hodin obchodu. Ke každému místu lze přidávat i libovolné poznámky.

uxjnw_y3wpf1l_xgvhvcqjmw_5gh40qc

Aplikace Moje otevírací hodiny je ke stažení pro operační systém Android. Dostupná je zcela zdarma a bez in-app plateb.

logo-app Moje otevírací hodiny Meneltharion Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Android aplikace

Google Mapy..?!?

Nějak jsem nepochopil význam této aplikace, když si musím svoje místa vytvořit sám. Možná jen, že ukáže, zda mají právě otevřeno nebo ne.
Používám Kontakty a nepotřebuji žádnou další aplikaci.
Pokud mám uložen telef. kontakt třeba na Spořitelnu (lékaře, atd.), tak si k němu do poznámky napíšu i otevírací dobu, příp. polohu, atd.

Karel Čapka

VIP 22. 9. 2016, 15:09
Android aplikace

Staci mit data, a podivat se na google a je to.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim