reklama

Apple AirPods – bezdrátová verze EarPods spekulace

Apple AirPods – bezdrátová verze EarPods [spekulace]
2016-07-16T08:58:28+01:00
• 16. 7. 2016

Představení nové generace iPhonů se blíží, s čímž souvisí mnoho spekulací a úniků. Podle nich by se dalo říci, že je téměř jisté, že nový smartphone přijde o konektor na sluchátka. Pokud se tak stane, Apple bude muset nabídnout nové příslušenství v kategorii sluchátek. Hlavně se zaměří na Lightning konektor a nyní se ukazuje, že půjde i bezdrátovou verzí.

Prozatím Apple nabízel jen EarPods. Do jisté míry se dá počítat, že bude k dispozici nová verze s Lightning konektorem, která by mohla být součástí balení každého zařízení. Důkazem mí být údajná fotografie nové verze.

17538-15166-earps2-l

Avšak jsou zde náznaky, že by Apple měl připravovat bezdrátovou verzi nazvanou AirPods. Zatím neexistuje přímý důkaz v podobě uniklé fotografie nebo schématu. Web Apple Insider nalezl náznak v podobě žádosti na registraci obchodního názvu.

Konkrétně si měla společnost Entertainment in Flight podat žádost na ochranou známku pro AirPods. Pod přihláškou se podepsal Jonathan Brown, který je zároveň právníkem Applu. To by mohlo znamenat, že Apple používá nastrčenou firmu pro lepší utajení.

AirPods

Koncept, viz miroslavmajdak.com

Nejednalo by se o první takový pokus. Příklad se dá najít u obchodního názvu IPAD, který byl registrován v roce 2009 firmou IP Application Development, což byla stínová společnost Applu.

Bezdrátová sluchátka, pokud vzniknou, budou samozřejmě používat technologii Bluetooth. Nelze předpokládat, že budou součástí balení iPhonů. Jelikož se jedná o technologicky náročnější příslušenství, bude tomu odpovídat i cena. Dalo by se říci, že Apple zřejmě vyvíjí vlastní verzi sluchátek Samsung Gear IconX.

Gear IconX Product 0

Zdroje: appleinsider.com, phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim