reklama

Klara – nové, přesné a promakané počasí

Klara – nové, přesné a promakané počasí
2016-05-01T08:15:59+01:00
• 1. 5. 2016
3

Nová aplikace se zajímavým jménem Klara přináší líbivý design a přesnou předpověď. Data o počasí jsou čerpána z Norského institutu, což přesnost podtrhuje. Norská meteorologie totiž patří k těm nejlepším na světě. V aplikaci se nachází přesné grafy vývoje počasí v budoucích hodinách a dnech. Podstatným údajem je samozřejmě teplota. Podívat se však můžete i na údaje například o větru, tlaku, vlhkosti a počtu srážek.

klara klara

Uvnitř aplikace si můžete navolit různá místa, která chcete sledovat. Upravovat se dá i samotné prostředí počasí, na výběr totiž máte ze čtyř různých témat, která jsou laděná do barevných provedení. Využívat můžete i vcelku vydařený widget. Vše je řazeno do přehledných kategorií, rozhodně se vám nestane, že byste museli něco zdlouhavě hledat.

klara klara

Aplikace Klara je ke stažení pro operační systém Android.

logo-app Klara Androworks Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

deniss hooper

1. 5. 2016, 8:53
Android aplikace

Oproti Yahoo počasí je to velmi slabé a tudíž vlastně k ničemu..

wil hermes

1. 5. 2016, 8:48
Android aplikace

moc pěkný, už asi vím, co google koupí příště

Zdenek Nešpor

1. 5. 2016, 8:18
Android aplikace

Mam ho a můžu jen doporučit ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim