reklama

Jak na čtečku otisku prstů sponzorovaný článek

Jak na čtečku otisku prstů [sponzorovaný článek]
2016-05-10T20:55:46+02:00
• 10. 5. 2016

Čtečka otisku prstů je v dnešních dnech velmi populární a je jen dobře, že ji podporují i produkty v té nejnižší kategorii. Jako jednoho z mnohých můžeme uvést model Thor od výrobce Vernee, který se právě pohybuje v té nižší kategorii, ovšem čtečka otisku prstů je jednou z jeho velmi dobře fungujících součástí.

Nyní se tedy podíváme, jak správně vložit otisk do systému tak, aby čtečka reagovala a rozpoznala otisk co možná nejrychleji a nejpřesněji. Možná si myslíte, že stačí přiložit prst, nicméně proč si o pár vteřin nedat záležet a opravdu přiložit, pokud je to možné, co nejvíce částí prstu. Názorný příklad můžete vidět i na videu výše, které byste jistě měli zhlédnout.

Vernee Thor uživateli však nabízí poměrně slušné specifikace. Displej má 5palců a HD rozlišení, přední kamera a senzory jsou samozřejmostí. Na zádech se ukrývá 13MPx fotoaparát, čtečka otisku prstů a přisvětlovací dioda. Pod šasi najdeme 1,3GHz SoC od MediaTeku. Konektivita je standardní – Bluetooth, Wi-Fi a podpora LTE. Ovšem na rozdíl od některých zařízení z Číny, uživatel má k dipozici i frekvenci 800 MHz.

Jak na čtečku otisku prstů

Ještě může uvést 3GB operační paměť, která zajistí rychlý chod systému, 16GB interní úložiště, které lze samozřejmě rozšířit, a zbývá snad už jen baterie o kapacitě 2800 mAh, což vzhledem k nenáročným komponentám není špatné. Jak vidíte, máte dostatek místa i paměti, jakož i nové verze systému Android.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat