reklama

Jak na čtečku otisku prstů sponzorovaný článek

Jak na čtečku otisku prstů [sponzorovaný článek]
2016-05-10T20:55:46+01:00
• 10. 5. 2016

Čtečka otisku prstů je v dnešních dnech velmi populární a je jen dobře, že ji podporují i produkty v té nejnižší kategorii. Jako jednoho z mnohých můžeme uvést model Thor od výrobce Vernee, který se právě pohybuje v té nižší kategorii, ovšem čtečka otisku prstů je jednou z jeho velmi dobře fungujících součástí.

Nyní se tedy podíváme, jak správně vložit otisk do systému tak, aby čtečka reagovala a rozpoznala otisk co možná nejrychleji a nejpřesněji. Možná si myslíte, že stačí přiložit prst, nicméně proč si o pár vteřin nedat záležet a opravdu přiložit, pokud je to možné, co nejvíce částí prstu. Názorný příklad můžete vidět i na videu výše, které byste jistě měli zhlédnout.

Vernee Thor uživateli však nabízí poměrně slušné specifikace. Displej má 5palců a HD rozlišení, přední kamera a senzory jsou samozřejmostí. Na zádech se ukrývá 13MPx fotoaparát, čtečka otisku prstů a přisvětlovací dioda. Pod šasi najdeme 1,3GHz SoC od MediaTeku. Konektivita je standardní – Bluetooth, Wi-Fi a podpora LTE. Ovšem na rozdíl od některých zařízení z Číny, uživatel má k dipozici i frekvenci 800 MHz.

Jak na čtečku otisku prstů

Ještě může uvést 3GB operační paměť, která zajistí rychlý chod systému, 16GB interní úložiště, které lze samozřejmě rozšířit, a zbývá snad už jen baterie o kapacitě 2800 mAh, což vzhledem k nenáročným komponentám není špatné. Jak vidíte, máte dostatek místa i paměti, jakož i nové verze systému Android.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim