reklama

Halloween Arkanoid – populární, zábavné ničení cihel

Halloween Arkanoid – populární, zábavné ničení cihel
2016-04-08T12:40:32+02:00
• 8. 4. 2016

Arkanoid patří k legendám celého herního trhu. Jedná se o hru, která vás zaujme svým konceptem a zpracováním.

unnamed (4)_result

Mladý vývojář z Česka přišel před nedávnem se zajímavým zpracováním Arkanoidu. Jedná se o totiž o halloweenskou verzi, kde budete mít o zábavu postaráno. V této hře je vaším úkolem odpalovat kuličku, která létá prostředím. Ta dokáže ničit cihly, jež jsou vaším hlavním cílem. Každá z úrovní má tyto cihly poskládány jinak, a tak se časem stávají levely těžší a těžší.

unnamed_result unnamed (2)_result

Halloweenská verze by vás mohla zaujmout díky svému vzhledu, který podle prvních dojmů přímo číší výraznými barvami. Vývojář si v této verzi připravil přes 120 úrovní. Bude na vás čekat 30 různých typů cihel lišící se svou rozbitností. Pak jsou implementovány různé bonusy, zajímavé efekty pro vaše oči, ale těšit se můžete i na srovnání díky online žebříčku.

unnamed (3)_result unnamed (1)_result

Hra je ke stažení pro operační systém Android zdarma.

logo-app Halloween Arkanoid KL-VB GAMES Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim