reklama

Color Switch – zábavná hříčka pro krátké chvíle iOS, Android

Color Switch – zábavná hříčka pro krátké chvíle [iOS, Android]
2016-03-07T06:30:01+01:00
• 7. 3. 2016

Jestliže máte rádi jednoduché hry, které si můžete zahrát během pár minut a zkrátit si tak chvilku, je pro vás dnešní tip tím pravým.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra Color Switch je svým konceptem ojedinělá. Zaujmou vás především barvičky, které hrajou důležitou roli. Na začátku hry se stanete malou kuličkou s určitou barvou. Kulička skáče v určitém rytmu, nad vámi se objevují objekty s určitým počtem barev a většinou se točí kolem své osy. Vaším úkolem je ve chvíli, kdy má objekt nad vámi stejnou barvu jako kulička, klepnout do obrazovky a tím se do něj dostat.

Postupně skáčete stále výše a výše, přičemž se objekty mění. Jednou skáčete do koleček, pak zase například přes dvě vrtulky. Jedná se o velmi zábavnou hru, pro krátké chvilky. Hra se mně osobně velmi líbí, jelikož má příjemné prostředí, ve kterém se vše odehrává. Líbit by se mohla díky barvám i dětem.

unnamed (3)_result unnamed_result

Color Switch je ke stažení pro operační systém Android a iOS zcela zdarma.

logo-app Color Switch Fortafy Games Zdarma ANDROID  

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim