reklama

Samsung Gear S2 – nová provedení se blíží na trh

Samsung Gear S2 – nová provedení se blíží na trh
2016-02-13T11:15:24+01:00
• 13. 2. 2016

Minulý měsíc, na veletrhu CES, Samsung ukázal nové modely hodinek Gear S2, které mají nyní přijít globálně na trh, ačkoliv tedy jejich oficiální prodej začíná v USA. Dočkáme se nově tedy Rose Gold (růžově zlatá) a Platinového modelu, přičemž jejich „maloobchodní“ doporučená cena se pohybuje okolo 499,99 $, což je v přepočtu přibližně 12 000 Kč. Samozřejmě budou hodinky k dostání na různých internetových portálech.

 

gear-s2

Oba modely budou k dostání v kovové variantě, tedy názvy obou variant jsou spíše na okrasu. Jedná se pouze o „pozlacení“, respektive přestřik kovu daným materiálem. Což umožní dostat hodinky na trh za přijatelnější cenu. Zde si však neodpustím komentář – osobně sice vlastním kovovou variantu těchto hodinek, avšak rozhodně bych za ně nedal více, než polovinu udané ceny. Ano, jsou ve velkém množství ohledů dobré, avšak zbytečně vyhazovat peníze z okna nemám příliš v lásce. O to horší je zjištění, že se cena zvýšila o pětinu a prakticky se změnil jen „materiál“, vnitřnosti jsou totiž totožné.

Uživatel se tak stále dočká hodinek s 1,2palcovým Super AMOLED kruhovým displejem o rozlišení 360 x 360 pixelů, 1GHz procesoru, 512MB operační paměti či 4GB interního úložiště. Nechybí pak certifikace IP68 – odolnost proti vodě a prachu, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, měřič tepové frekvence a 250mAh baterie s podporou bezdrátového nabíjení.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim