reklama

První hra od Nintenda se již kvapem blíží, (ne)registrujte se už nyní

První hra od Nintenda se již kvapem blíží, (ne)registrujte se už nyní
2016-02-18T12:31:40+01:00
• 18. 2. 2016

Kdo by neznal společnost Nintendo a její historii. Nyní se tato společnost s velmi významnými kořeny rozhodla vytvořit hru na mobilní platformy, tedy prozatím pro ty dvě hlavní – Android a iOS. Hra se jmenuje Miitomo a zprávy o ní se datují až do minulého roku. Miitomo by měla být dostupná v březnu, avšak již nyní bylo rozhodnuto vydat před-registrace, aby byli hráči v obraze, má to však jeden menší háček.

miitomo2.0.0

Před samotným vydáním hry má nejprve dojít k zprovoznění nové služby Nintenda, která má nahradit starý program Nintendo Club. Při registraci do nové služby pak získáte pár bonusových bodů či odměn. Jak jsem říkal, již od října minulého roku kolovaly zprávy ohledně této hry. Ve spojení s ní bylo zmiňováno: „Hra zdarma se sociálními prvky, které vám dovolí se bavit s přáteli zcela jinak, než tomu bylo doposud, navíc k tomu bude mít hráč dostupné Nintendo Mii postavy.“

Herní titul tak pravděpodobně nabídne velký důraz na postavy a jejich doplňky – ať už se budeme bavit o nákupech oblečení či jiných vylepšení v aplikaci. Bohužel je zde prozatím onen háček, tedy pokud nepočítáme další registraci do nové služby. Předregistrace momentálně nejsou dostupné pro naši zemi – zde je seznam zemí, z nichž mají uživatelé přístup. Nintendo má prý dále v plánu pokračovat ve spolupráci s vývojáři a do pár let bychom se měli dočkat dalších her. Registrovat se tak (ne)můžete na oficiálních stránkách.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim