reklama

Tipy na aplikace pro Chromecast #2 – CloudCaster

Tipy na aplikace pro Chromecast #2 – CloudCaster
2016-02-03T07:45:09+02:00
• 3. 2. 2016

Dnešní mobilní zařízení mají pro dnešní dobu nedostačující kapacitu úložiště, pokud v nich máte uloženy fullHD filmy a další velká média. Uživatelé to zachraňují pomocí paměťových microSD karet, ty však nepodporují všechna zařízení. Pro přehrávání médií z mobilu na Chromecastu je nutné, aby byl film/klip uložen v úložišti. Tato skutečnost však neplatí v případě, že své filmy nahrajete do webového cloudu.

unnamed (7)_result

Aplikací, která si zaslouží velkou pochvalu, je Cloudcaster. Díky ní můžete přehrávat média přímo z cloudového úložiště do vašeho Chromecastu. Jak to vše vlastně funguje? Velice jednoduše, stačí si založit účet u poskytovatele cloudového úložiště, svá média do něj nahrát a poté spustit aplikaci.

unnamed (4)_result

Podporována jsou konkrétně tato cloudová úložiště:

  • Dropbox
  • Google Drive
  • OneDrive
  • Bitcasa
  • Box
  • WebDAV

Přehrávat videa můžete však i ze svého lokálního úložiště (PC, serveru), díky podpoře DLNA. Pomocí aplikace jdou přehrávat i videa, která máte v telefonu, což je samozřejmost.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Uživatelské prostředí v celé aplikaci je velmi přehledné a měl by se v ní vyznat i nezkušený uživatel. Po prvotním nastavení přihlašovacích údajů a povolení přístupu do vašeho cloudu CloudCastem, již bude přehrávání snadné a nic dalšího znovu nastavovat nebude potřeba.

unnamed_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result

Aplikace je ke stažení zdarma. Pokud si vystačíte s jedním cloudem a nevadí vám reklamy v aplikaci, pak si nemusíte premium kupovat. Jestliže chcete účtů více, pak vás transakce vyjde na 91 Kč.

logo-app CloudCaster Tacit Dynamics Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat