reklama

Loco Loco – zábavná hra i pro ty nejmenší Android a iOS

Loco Loco – zábavná hra i pro ty nejmenší [Android a iOS]
2016-02-04T08:55:16+02:00
• 4. 2. 2016

Chytrá zařízení používají dnes už i děti. To si uvědomují i samotní vývojáři, a tak pro tablety a telefony vydávají hry zaměřené pro nejmenší. Jednou z takových je i tato novinka.

unnamed (3)_result

Loco Loco je kreslená hra, ve které nemusíte očekávat litry krve, ani hromady nepřátel. Úkolem hráče je to, aby postavil koleje do cílové stanice a vláček tam bezproblémů dojel. Aby to však nebylo tak jednoduché, musíte cestou sbírat cestující v podobě malých medvídků. Koleje musíte stavět podle dostupných surovin a je nutné si cestu promyslet.

unnamed (4)_result unnamed_result

Za stavění a ušetření materiálu získáváte bonusové body navíc. Vaše skóre v různých úrovních můžete srovnávat s přáteli, je však nutné, abyste se ve hře připojili pomocí Facebook účtu. Body dostáváte také za stavění mostů apod. Navíc musíte stavět trať tak, abyste posbírali všechny medvídky, jinak úroveň nedokončíte.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra je ke stažení pro operační systém Android a iOS. Pro oba systémy je hra zdarma, uvnitř však naleznete in-app platby.

logo-app Loco Loco Garoo Games Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat