reklama

iPhone 7 se má zbavit vystouplé čočky a nevzhledných pruhů na zádech

iPhone 7 se má zbavit vystouplé čočky a nevzhledných pruhů na zádech
2016-02-04T07:40:23+01:00
• 4. 2. 2016
1

Spekulace ohledně následující generace iPhonu jsou čím dál častější. A to se jeho představení dočkáme pravděpodobně až na podzim letošního roku. Hlavní novinkou iPhonu 7 bude především nový design. Ten by se podle posledních zpráv měl zbavit vystouplé čočky a nevzhledných proužků na zádech.

iPhone-7-Concept

Zdroj pak také tvrdí, že design nebude příliš odlišný od současné generace. Pokud však Apple odstraní plastové proužky na zádech, tak bude muset vyřešit umístění antén. Protože právě pod proužkami se dnes nachází. Vystouplá čočka má pak díky tenčímu modulu fotoaparátu také zmizet.

Další zdroje pak také naznačují možnou přítomnost dvou fotoaparátů u modelu iPhone 7 Plus. To je ale stejně nepotvrzené jako třeba voděodolnost. Co se naopak jeví jako pravděpodobnější a v poslední době se o tom stále častěji mluví, je absence 3,5mm jacku.

Předtím, než se však dočkáme iPhonu 7, má Apple představit ještě iPad Air 3 a čtyřpalcový iPhone 5SE.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Honza Koliba

4. 2. 2016, 9:19

*pod proužkymi :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim