reklama

League Friends – oficiální aplikace pro hru League of Legends

League Friends – oficiální aplikace pro hru League of Legends
2016-02-26T07:25:42+01:00
• 26. 2. 2016

Hra League of Legends si vydobyla své místo na předních příčkách nejhranějších her na celém světě. Samozřejmostí se stalo i to, že začaly vznikat komunity a hráči se různě spojují do klanů.

unnamed (3)_result

Tzv. Lolko si našlo své místo na chytrých telefonech díky nové aplikaci. Ta vám poslouží tak, že je to v podstatě messenger. Nabízí totiž pohodlné komunikování s vašimi herními přáteli, aniž byste museli být online ve hře. Vývojáři taktéž vyzdvihují podporu synchronizace mezi zařízeními, takže o svou historii nepřijdete.

unnamed (1)_result

Jestliže váš klan zahajuje nějakou misi, můžete od nich dostat upozornění v podobě pozvánky do dané lobby. Pokud vám pozvánky budou vadit, můžete si notifikace vypnout. V menu se nachází seznam kontaktů a možnost zahájit chat s kýmkoliv, koho máte v přátelích.

unnamed (2)_result unnamed_result

Aplikace je dostupná pro operační systém Android. Prozatím si na dostupnost v České republice musíte počkat.

logo-app League Friends Riot Games, Inc Zdarma ANDROID logo-app League of Legends Friends Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim