reklama

Bombing Bastards: Touch! – bomberman v moderním provedení pro iOS a Android

Bombing Bastards: Touch! – bomberman v moderním provedení pro iOS a Android
2016-02-19T22:48:32+01:00
• 20. 2. 2016

Bomberman patřil k jedné z nejoblíbenějších her na světě. Svá nejlepší léta již má pár desítek let za sebou, přesto však utkvěl v paměti mnoha hráčům a vy si ho můžete zahrát v moderní verzi.

Nová hra jménem Bombing Bastards: Touch! vám připomene nostalgické chvilky na hru Bomberman. Hra má moderní vzhled, což je na grafickém provedení velmi vidět. Mnoho efektů a různých druhů postav vnášejí do hraní nový nádech, který je potřeba. Při hraní se stanete malým panáčkem, který může na své okolí útočit jak jinak než bombami.

screen640x640

Dotek s vašimi nepřáteli pro vás znamená konec hry. Proto je nutné, abyste bomby na mapce umísťovali podle předvídání, kam nepřátelé zrovna půjdou.

screen640x640 (1)

Aby to nebylo tak jednoduché, ve hře jsou různé mapy a pohyb vám omezují místa, kterými nemůžete projít. Jsou jimi různé bloky apod. Porážet musíte i různé silné postavy – bosse. Bombing Bastards obsahuje 5 světů s 30 různými mapami. Během hraní se dají využívat i silnější útoky, než jaké máte ze začátku.

screen640x640 (2)

Hra je dostupná pro operační systém Android a iOS. Lze si ji stáhnout zcela zdarma.

logo-app Bombing Bastards: Touch! Sanuk Games Zdarma ANDROID logo-app Bombing Bastards: Touch! Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim