reklama

Vivo X6S Plus získalo certifikaci u TENAA

Vivo X6S Plus získalo certifikaci u TENAA
2016-01-26T07:40:02+01:00
• 26. 1. 2016

Čínský telekomunikační a certifikační úřad TENAA vydal certifikaci telefonu X6S Plus od společnosti Vivo. Ten doplní novinky z listopadu loňského roku, kdy byl oficiálně uveden model X6 a X6 Plus. Čínský výrobce nedělá velké rozdíly u nových generací, tudíž ani tento zástupce nebude žádnou výjimkou. Každopádně pokud vyjdeme z nyní dostupných specifikací, tak případní majitelé pocítí změnu pouze v jediné části.

vivo X6S Plus

V přední části zaujme místo 5,7palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením. Hardwarová stránka dostala do vínku osmijádrový procesor od neupřesněného dodavatele o taktovací frekvenci 1,8 GHz (X6 Plus má 1,7GHz čipset), 4GB operační paměť RAM a úložiště o velikosti 64 GB. Celá konstrukce telefonu měří 158,16 x 79,94 x 7,7 mm, přičemž ručička váhy ukazuje hmotnost 190 gramů.

Nejvýraznější změnou prošlo rozlišení zadního fotoaparátu, které vzrostlo na 16 megapixelů z původních 13 megapixelů. Ačkoliv kapacita baterie není udána, tak se očekává větší než 3 000 mAh. Mezi zbývající prvky výbavy lze zařadit přední 8megapixelovou kamerku nebo systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop. Výrobce vydá bližší informace včetně oficiální dostupnosti a prodejní ceny asi už v následujících týdnech.

Zdroj: techgrapple.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim