reklama

Vivo X6S Plus získalo certifikaci u TENAA

Vivo X6S Plus získalo certifikaci u TENAA
2016-01-26T07:40:02+01:00
• 26. 1. 2016

Čínský telekomunikační a certifikační úřad TENAA vydal certifikaci telefonu X6S Plus od společnosti Vivo. Ten doplní novinky z listopadu loňského roku, kdy byl oficiálně uveden model X6 a X6 Plus. Čínský výrobce nedělá velké rozdíly u nových generací, tudíž ani tento zástupce nebude žádnou výjimkou. Každopádně pokud vyjdeme z nyní dostupných specifikací, tak případní majitelé pocítí změnu pouze v jediné části.

vivo X6S Plus

V přední části zaujme místo 5,7palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením. Hardwarová stránka dostala do vínku osmijádrový procesor od neupřesněného dodavatele o taktovací frekvenci 1,8 GHz (X6 Plus má 1,7GHz čipset), 4GB operační paměť RAM a úložiště o velikosti 64 GB. Celá konstrukce telefonu měří 158,16 x 79,94 x 7,7 mm, přičemž ručička váhy ukazuje hmotnost 190 gramů.

Nejvýraznější změnou prošlo rozlišení zadního fotoaparátu, které vzrostlo na 16 megapixelů z původních 13 megapixelů. Ačkoliv kapacita baterie není udána, tak se očekává větší než 3 000 mAh. Mezi zbývající prvky výbavy lze zařadit přední 8megapixelovou kamerku nebo systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop. Výrobce vydá bližší informace včetně oficiální dostupnosti a prodejní ceny asi už v následujících týdnech.

Zdroj: techgrapple.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim