reklama

Samsung si posvítí na iOS

Samsung si posvítí na iOS
2016-01-26T08:40:11+01:00
• 26. 1. 2016

Samsung v rámci veletrhu CES v Las Vegas potvrdil, že se připravuje podpora mobilního operačního systému iOS u jeho hodinek Gear S2. Nyní se ukazuje, že by to nemuselo skončit jen u možnosti propojení s iPhony nebo iPady. Objevily se, zatím nepotvrzené, informace, že by záměr Samsungu mohl být větší.

IMG_20151229_152257

Dle zdrojů webu SamMobile.com se mají připravovat aplikace pro iOS v dílnách Samsungu. Například bychom se měli dočkat aplikace Gear Fit Manager pro správu a synchronizaci na jablečném systému. Taktéž by se měla připojit aplikace Gear Manager. Tímto by Samsung dal větší možnosti ve využívání všech funkcí svého nositelného příslušenství i majitelům iPhonů. Tím by to nemělo skončit. Údajně se připravují další aplikace spojené s fitness, ale také například Smart Camera.

Dá se očekávat, že Samsung bude využívat těchto aplikací pro marketingové účely na podporu svých smartphonů a jiných produktů. Jestliže si uživatelé navyknou na tyto aplikace, bude jednodušší je přemigrovat z iPhonů na modely Galaxy. Uvidíme, s čím se Samsung pochlubí a jestli vůbec uspěje. Stále záleží na zákaznících, jestli budou ochotni kupovat Samsung příslušenství pro mobil od Applu.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim