reklama

Prohlížeč WebKamer – zásadní aktualizace a novinky

Prohlížeč WebKamer – zásadní aktualizace a novinky
2016-01-21T11:55:27+01:00
• 21. 1. 2016
2

Aplikace Prohlížeč WebKamer prošel v posledních měsících zásadními změnami. Tato aplikace patří k jedněm z nejlepších, jaké si jen můžete do svého telefonu a tabletu nainstalovat, pokud chcete mít přehled o webkamerách, nejen v České republice.

unnamed_result

WebKamery, jak se nyní aplikace nazývá, s sebou přináší velmi mnoho změn. Mezi ty nejdůležitější osobně řadím grafická vylepšení. Jedná se o detaily, které uživateli nyní budou zcela jasné již od pohledu. Ovládání bude o něco snadnější. Další zásadní novinkou je bezpečnost, u té jsme se dočkali šifrování spojení se serverem, takže vaše spojení již nebude možné jakkoliv „odposlouchávat“. Pro ovládání přibyla možnost přetažení a umístění (drag & drop).

 unnamed (2)_result unnamed (4)_result

Taktéž došlo k vylepšení podpory Androidu Marshmallow 6.0, kde bylo nutné upravit oprávnění. Velmi zajímavou novinkou je volba přidání kamery, která již v aplikaci byla, ale nyní je mnohem snadnější. Dále v aplikaci přibyla francouzská mutace.

unnamed (3)_result unnamed (5)_result

U zapnuté kamery je nově vidět čas včetně informací o přenosu dat při prohlížení. Vylepšena však nebyla pouze aplikace, ale i server, ze kterého se odkazy na webkamery stahují. Taktéž si můžete prohlédnout informace o vysílané kameře – například zdroj.

unnamed (6)_result unnamed (1)_result

Aplikace WebKamery je ke stažení pro operační systém zcela zdarma. V zimních obdobích ji osobně hojně využívám při návštěvách oblastí v horách, kde si tak jednoduše zjistíte, jak to vypadá s počasím.

logo-app Prohlížeč WebKamer Tomáš Valenta Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Camel Šafránek

3. 2. 2019, 12:08

Dobrý den,
aplikace WebKamery mi hlásí, že chce update, ale na Google Play ji nenajde a bez update mi nefunguje. Mám verzi 5.3.3.
Kamil

Přemysl Vaculík

VIP 3. 2. 2019, 14:12

Zkuste odinstalovat a znovu nainstalovat.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim