reklama

Intervalový časovač pro Tabatu v moderním designu

Intervalový časovač pro Tabatu v moderním designu
2016-01-28T08:57:56+01:00
• 28. 1. 2016

Jestliže jste sportovní nadšenci a pro své tréninky využíváte tréninkový systém Tabata, pak by se vám mohla zalíbit tato aplikace.

Hybrid Interval Timer je aplikace, která pomůže nastavit různé intervaly, kdy cvičíte. V obchodě Google Play je takových aplikací sice velmi mnoho, ale tato vyniká svým vzhledem. Moderní uživatelské prostředí je velmi vydařené a musím sám uznat, že se podařilo dobře zkombinovat barevná provedení.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result

Aplikace klade důraz na jednoduchost, vyhnete se díky tomu zdlouhavému nastavování, se kterým jsem se často setkával. Většinu profilů si můžete uložit tak, aby je bylo možné používat i v budoucnu, když se bude váš trénink opakovat. Při každém ukončeném intervalu zazní vámi nastavený tón.

unnamed (5)_result

Když vám během tréninku bude někdo volat, můžete si ho na určitou chvíli zastavit, anebo nechat aplikaci počítat na pozadí. V designu se nachází i příjemné animace, které při používání nijak nezdržují.

unnamed_result

Aplikace je dostupná pro Android. Vše je zcela zdarma.

logo-app Interval časovače HIIT Tabata Javier Salmona Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim