reklama

Flockers – Jako za starých časů při hraní Lemmings SLEVA

Flockers – Jako za starých časů při hraní Lemmings [SLEVA]
2016-01-05T07:33:00+01:00
• 5. 1. 2016

Dnes jsem pro vás nalezl hru, za kterou stojí TEAM17. Tito vývojáři v letech minulých vydali populární WORMS. Stojí také za hrou Flockers, o které si povíme.

unnamed_result

Flockers je hrou, která se velmi inspiruje legendárními Lemmings. V ní šlo o to, abyste bezpečně dopravili postavičky ze startu do cíle. Pokud možno, museli jste jich zachránit co nejvíce.

unnamed (4)_result unnamed (1)_result

Ve Flockers budete mít na starost ovečky, samozřejmě je taktéž musíte dopravit do cíle. Při dlouhé cestě musíte přiřazovat nějaké schopnosti. Například se jedná o schopnost přeletět překážku, nebo prokopávat tunel do zdi. S každou úrovní navíc pocítíte, jak je hra těžká.

unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Hra vás zabaví na dlouhé hodiny. Maximálně ji doporučuji zakoupit teď a získat ji tak za zvýhodněnou cenu 4,99 Kč (Android) nebo 32 Kč (iOS). Obyčejně stojí více než 60 Kč.

unnamed (5)_result

logo-app Flockers Team 17 Digital Limited 4,99 Kč ANDROID logo-app Flockers Developer 1,29 dolaru iOS
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim