reklama

Age Of Empires: World Domination přichází na iOS a Android

Age Of Empires: World Domination přichází na iOS a Android
2015-12-12T17:48:05+02:00
• 10. 12. 2015
1

Veleúspěšná hra Age Of Empires si konečně po dlouhé době našla svou cestu na mobilní zařízení.

unnamed_result

V této strategické hře bude vaším úkolem zničit protivníka. Vůbec to však nebudete mít jednoduché, protože je nutné začít od úplného začátku. Ze startu musíte stavět budovy pro své osadníky, ze kterých se poté stanou vojáci, a rozhodně se nesmí zapomenout ani na dělníky. Ti vám budou získávat velmi důležité suroviny, jako je například dřevo a kamení.

unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Taktéž budete v průběhu hry vylepšovat svou civilizaci na vyšší úroveň, což vám dá technologický náskok před soupeřem. Výroba zbraní a budování armády je náročným úkolem, takže je nutné najít určitou harmonii a kompromis mezi využitím surovin.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Age Of Empires je ke stažení pro operační systém Android a iOS. Prozatím však není dostupná v České republice, jakmile se to změní, budeme vás informovat. Hra je zdarma s in-app platbami.

logo-app Age of Empires:WorldDomination KLab Global Pte. Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jan Polášek

10. 12. 2015, 11:08
Android aplikace

Tak jsem si myslel, že si zahraju, a ono mi to hází incompatible with this version.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim