reklama

Wrassling – příšerná grafika s mnoha hodinami zábavy

Wrassling – příšerná grafika s mnoha hodinami zábavy
2015-11-18T12:15:45+02:00
• 18. 11. 2015
1

Pro mobilní zařízení se občas objeví velmi úspěšná hra, do které byste to na první pohled ale vůbec neřekli. Jednou z takových je i Wrassling.

Zapomeňte na úchvatnou grafiku se stovkami diváků, vyhlazených a do posledního pixelu vytuněných textur. V jednoduchosti je síla, a to se zde potvrzuje na plné čáře. Při zapnutí hry se objevíte v ringu, jedná se o klasický čtvercový tvar. Vaším úkolem je to, abyste měli co nejvyšší skóre. Toho docílíte tak, že budete muset vyhazovat ostatní protihráče z ringu ven. Ovládání hry je velmi jednoduché, na obrazovce se ukáže 5 tlačítek v bílé barvě, pomocí kterých se pohybujete.

unnamed_result unnamed (3)_result

K vyhození soupeře lze využívat různé techniky a rozhodně je lepší jich používat více. Je to z toho důvodu, že se ne vždy podaří protivníka vyhodit. Při úspěšném odstranění nepřítele jsou zároveň plněny úkoly, za které můžete svého protivníka vybavit čepicí apod. Taktéž je nutné dávat si pozor na bosse, kteří mají mnohem větší výdrž a jen tak je z ringu nevyhodíte.

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Wrassling si můžete stáhnout pro operační systém Android a iOS, vše je zcela zdarma.

logo-app Wrassling KAPPSULE Zdarma ANDROID logo-app Wrassling Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Karel Schmiedberger

18. 11. 2015, 19:29

Trochu mi to připomíná Soccer Physics… taky pár pixelů, jedno až dvě tlačítka a několik hodin zábavy.
http://www.zahraj.cz/online-hra/soccer-physics/

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim