reklama

Zkontrolujte si tiket rychle a jednoduše

Zkontrolujte si tiket rychle a jednoduše
2015-10-08T07:30:49+01:00
• 8. 10. 2015

Mobilní zařízení nám pomáhají šetřit drahocenný čas díky aplikacím, které pro nás vývojáři vymýšlejí. Pokud občas sázíte, pak určitě strávíte nemálo času kontrolou tiketu. S tím by vám mohla pomoci aplikace a práci urychlit.

szk

Sazka je jméno oficiální aplikace stejnojmenné společnosti, která nabízí mnoho funkcí. S aplikací získáte přehled o různých hrách, jež Sazka nabízí, a kompletní pravidla k nim. Funkcí, kterou však využijete nejvíce, bude kontrola vsazených tiketů, díky ní ušetříte spoustu času. Stačí, když svým mobilním telefonem naskenujete čárový kód, který se odešle na servery Sazky, a dojde ke kontrole, zdali jste vyhráli. Kontrola tiketů by měla fungovat pro většinu Sazkou nabízených her.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

Pokud by se náhodou stalo, že nebudete mít funkční fotoaparát, můžete čísla kódu zadat ručně. Navíc získáte přehled o svých minulých tiketech, protože je implementována funkce historie. V aplikaci můžete generovat nová čísla pro nové tikety a další zajímavosti. Jestliže jste nadšený sázkař a patří to k vašemu životu, pak oceníte i notifikace, díky kterým vám neuteče přímý přenos losování.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

Aplikace Sazka je ke stažení zcela zdarma. Dostupná je pro operační systém Android a iOS.

logo-app SAZKA SAZKA a.s. Zdarma ANDROID logo-app SAZKA Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim