reklama

Kitchen Timer – vylepšený časovač do kuchyně Android

Kitchen Timer – vylepšený časovač do kuchyně [Android]
2015-10-25T13:30:55+01:00
• 25. 10. 2015
1

Doby, kdy většina kuchařů využívala manuální časovač se zvonečkem například pro vaření vajíček, jsou již dávno pryč. Chytrá zařízení sice mají časovače, ale ty nejsou nic moc. Máme pro vás tip na jeden vydařený.

unnamed (4)_result

Kitchen Timer vám umožní využívat inteligentní plánování časů. Uvnitř aplikace si jich můžete uložit hned několik, přičemž se dá každý pojmenovat dle vašich představ. Díky tomu nebudete muset vzpomínat nebo znovu nastavovat čas, jako u základního časovače v systému. Aplikace je inteligentní i díky tomu, že si můžete nechat propočítat časy tak, abyste dovařili více jídel naráz. Jestliže chcete šetřit svou baterii, můžete si nastavit zvonění při vypnutém displeji, anebo si nechat časy v notifikační liště.

unnamed (1)_result unnamed_result

unnamed (3)_result unnamed (2)_result

Všechny navíc potěší, že je aplikace zcela zdarma. Jedinou nevýhodou je nepřítomnost češtiny. V plánu má vývojář přidat podporu pro chytré hodinky Android Wear a také možnost přidat si k času poznámku ve formě „nezapomeň přikrýt pokličkou“.

logo-app Kitchen Timer Just simple apps Zdarma ANDROID

 

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

S tou češtinou – kontaktuji vývojáře s nabídkou překladu, takže by v blízké době mohla být čeština doplněna:)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim