reklama

Vychází Minecraft: Story Mode pro Android a iOS

Vychází Minecraft: Story Mode pro Android a iOS
2015-10-15T20:41:26+01:00
• 15. 10. 2015
1

Kdo by dnes neznal Minecraft, jako by patřil do internetového důchodu. Kostičkové dobrodružství bylo zatím určeno spíše pro nadšence do stavění, byť některé módy pro PC umožňovaly kampaně nebo jiná dobrodružství. Až nyní přichází hra s příběhem, přičemž se dělí na 5 částí, jenž vyjdou periodicky.

Oznámená novinka Minecraft: Story Mode se konečně dostává i na mobilní platformy Android a iOS. Za tímto zpracováním stojí vývojářské studio Telltale Games, které spolupracovalo samozřejmě s firmou Mojang. Samotný příběh se opírá o známé prvky ze hry, jako je například drak. Na hráče čeká příběh s úkoly, přičemž se mohou těšit na dabing od známějších osobností:

Patton Oswalt (Ratatouille, Agents of S.H.I.E.L.D), Brian Posehn (The Sarah Silverman Program, Mission Hill), Ashley Johnson (The Last of Us, Tales from the Borderlands), Scott Porter (Friday Night Lights, X-Men), Martha Plimpton (The Goonies, Raising Hope), Dave Fennoy (The Walking Dead: A Telltale Games Series, Batman: Arkham Knight), Corey Feldman (The Goonies, Stand by Me), Billy West (Futurama, Adventure Time), Paul Reubens (Tron: Uprising, Pee-Wee’s Playhouse)

logo-app Minecraft: Story Mode Telltale Games 147,73 Kč ANDROID logo-app Minecraft: Story Mode Developer 4,99 € iOS

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Markus Haluska

15. 10. 2015, 22:08
Android aplikace

hovadina :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim