reklama

Zpomaluje jailbreak iPhony?

Zpomaluje jailbreak iPhony?
2015-10-24T08:30:33+01:00
• 24. 10. 2015

Jailbreakování iPhonů je tu s námi již poměrně dlouhou dobu a nakonec mu podlehla každá verze iOS. Již od vydání se však kromě možnosti rozšířit funkcionalitu systému hovořilo o možném zpomalení celého zařízení a zhoršení výdrže baterie. Nyní tu máme konkrétní výsledky, kde byl test prováděn na iOS 9 a iPhone 5. Výsledek je nečekaný.

Jailbreaknutý iPhone je totiž vskutku pomalejší. Například samotné zapnutí iPhone 5 s iOS 9.0.2 trvalo na jailbreaknutém zařízení o 12,4 sekund déle. Dále pak můžeme pozorovat delší prodlevu při spouštění různých vestavěných aplikací právě na zařízení s jailbreakem. Na závěr videa je také proveden benchmark, kde je však výsledek shodný.

Takže jailbreak opravdu zpomalí trochu váš iPhone. Rozdíl v rychlosti se ale u novějších modelů než na videu již nemusí projevit a je již jen na vás, zda menší rozdíl v rychlosti obětujete za další možnosti rozšíření.

Zdroj: youtube.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim