reklama

DevFest 2015 aneb na koho se můžete těšit #2

DevFest 2015 aneb na koho se můžete těšit #2
2015-10-30T11:45:39+01:00
• 30. 10. 2015

Neúprosně se blíží DevFest, jenž se odehraje letos v Ostravě. Již 21. listopadu se sjedou geekové a experti a podělí se o své znalosti a zkušenosti. Minule jste si mohli přečíst o prvních 6 osobnostech, které vystoupí na této jedinečné akci. Dnes vám představíme dalších 5 speakerů, kteří vystoupí na DevFestu. Již za několik dnů vám představíme další, ale pokud nechcete čekat tak dlouho, můžete sledovat přímo kanály informující o DevFestu:

Další informace najdete také na devfest.cz. Jestli jste se ještě nezaregistrovali na tuto akci, měli byste tak učinit co nejrychleji.

Continuous Improvement

Jiří Knesl

Jiří přes 20 let vyvíjí software. Posledních 7 let hlavně informační systémy a webové aplikace. Je velkým příznivcem Test Driven Developmentu, agilních technik, metodik. Vystudoval ekonomii a mimo vývoj softwaru pomáhá i jiným firmám při adopci agilních metodik (které vyvíjí na míru), při rozsáhlých IT projektech. Mezi jeho klienty patří firmy jako AVG, Avast, ESET, Škoda, Porsche, Toyota Peugeot Citroen Automobile, České Radiokomunikace, AirBank, Dámejídlo atd.

Big Data – Hromada dat

Marek Přidal

Od roku 2011 aktivně vystupuje na internetu a v technologických médiích. O Big Data se zajímá 3 roky a mimo jiné vedl rozhovor s britským specialistou Lee Omarem nebo českým odborníkem pracujícím na zavádění velkých dat pro ČEZ, Filipem Douškem. Momentálně píše pro magazíny Applikace, Ekonom a weby Cnews.cz nebo AndroidMarket. V minulosti působil jako externista pro technologickou rubriku Hospodářských novin.

Tipy na vyšší příjmy z mobilních her

Martin Krček

Více než 19 let pracuje v marketingu pro globální společnosti IBM, Sony, Citibank, Pzer nebo AirFrance. Poslední dva roky, jako šéf marketingu MADFINGER Games, realizoval komunikaci pro legendární tituly Dead Trigger 2, UNKILLED, MONZO a staral se o spokojených 100 mil. hráčů. Dnes pomáhá začínajícím i zavedeným herním studiím s maximalizací příjmů na světových trzích.

App Engine – Vývoj škalovatelných aplikací a služeb

Petr Giecek

Softwarový inženýr zabývající se vývojem webových aplikací a služeb postavených na Javě, Groovy a Pythonu. Příznivec cloudové revoluce a cloudových služeb seskupených pod hlavičkou Google Cloud Platform. Představí Google App Engine jako platformu pro vývoj a běh webových aplikací, či serverových služeb pro mobilní zařízení.

Jak na komunikaci s médii

Přemysl Vaculík

V roce 2006 se pustil do blogování, zejména se zaměřením na technologie. Následně si našel místo jako bloger u webu Mobilmania.cz, odkud se nakonec vydal po vlastní ose jako šéfredaktor magazínu Dotekomanie.cz. Mimo jiné se zaměřuje na hledání talentů z oblasti vývoje a programování. Nadšeně podporuje mladé vývojáře a začínající projekty.

faces2

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat