reklama

ClickMe – nechte si připomenout, komu máte zavolat

ClickMe – nechte si připomenout, komu máte zavolat
2015-10-15T09:00:00+01:00
• 15. 10. 2015

Mnohdy se uživatelům chytrých zařízení stává to, že zapomenou někomu odepsat, když to odloží v nevhodnou situaci. S tímto by vám mohla pomoci inteligentní aplikace.

ClickMe – Reminder in a click vám dokáže připomínat zavolání důležitým kontaktům a přátelům. Po každém ukončení hovoru s někým se vám zobrazí malá tabulka, kam si můžete zadat čas, za jak dlouho má být událost s kontaktem připomenuta. Vše je ve velmi líbivém vzhledu a tlačítka mají kruhový styl. Jakmile uběhne vámi zadaný čas určený pro připomenutí, váš telefon vás upozorní zvoněním.

unnamed (1)_result unnamed (2)_result

V aplikaci ovšem není pouze připomenutí volání, ke kontaktu lze přidat jakýkoliv popisek, např. „koupit lístky do kina“, následně dojde opět k upozornění ve vámi určený čas. To může být v rozmezí 10 minut až týden. Při notifikaci nemusíte dané osobě volat, ale zvolit se dá i možnost napsat SMS, zapomenout na upozornění apod.

  unnamed (3)_result unnamed_result

ClickMe je ke stažení pro operační systém Android zdarma.

logo-app ClickMe - Reminder in a click ClickMe A.S LTD. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim