reklama

Tvůrci Angry Birds přichází se zcela novou hrou

Tvůrci Angry Birds přichází se zcela novou hrou
2015-09-20T07:40:14+01:00
• 20. 9. 2015

Herní studio Rovio, jež stojí za veleúspěšným titulem Angry Birds, vydalo další titul, který přichází s novým pojetím celé hry. Osobně si myslím, že vývojáři hledají cestu, jak zlepšit popularitu po předchozích méně úspěšných dílech.

Hra se nyní jmenuje Nibblers a velmi mi připomíná svým principem třeba Candy Crush Saga. Rovio tím sází na jistotu, ale ta se nemusí vyplatit. Vývojáři si pro hráče připravili více než 200 úrovní. Ze začátku je hra jednoduchá, ale s navyšováním úrovní dochází k nárůstu náročnosti. Při hraní získáváte za každé poskládání body, které vám zaručí další postup. Vývojáři do hry implementovali in-app platby.

unnamed_result unnamed (1)_result

unnamed (2)_result unnamed (3)_result

Hra je ke stažení zdarma pro operační systém iOS a Android.

logo-app Nibblers Rovio Entertainment Ltd. Zdarma ANDROID logo-app Fruit Nibblers Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim